zapisy i wolne miejsca

Aby zapisać dziecko na warsztaty robotyki i/lub kurs programowania w roku szkolnym 2023/2024 należy wypełnić internetowy formularz zapisu umieszczony niżej na stronie. Szczegółowy opis kolejnych kroków rejestracji znajdą Państwo niżej, ale także otrzymają je Państwo w automatycznym mailu po wypełnieniu internetowego formularza zapisu.

 

Wypełniając formularz zapisu na warsztaty wybiera się odpowiedni do wieku i zainteresowań dziecka roczny kurs warsztatów robotyki oraz pasujące Państwu zajęcia jednorazowe w dniu otwartym 16. września 2023 r. Choć istnieje możliwość rejestracji dziecka tylko na zajęcia jednorazowe, to zdecydowanie doradzamy jednoczesne zapisanie dziecka na kurs roczny, aby zarezerwować miejsce (po zajęciach jednorazowych część kursów rocznych będzie niedostępna, ze względu na komplet chętnych). Po zapisaniu dziecka przez formularz internetowy na zajęcia jednorazowe i kurs roczny dokonują Państwo płatności za zajęcia jednorazowe. Opłatę semestralną za kurs roczny można wnieść później, tj. po zajęciach jednorazowych, gdy przekonają się Państwo na własne oczy dlaczego warto uczęszczać na całoroczne warsztaty robotyki (w zajęciach jednorazowych uczestniczą także rodzice).

 

Odpłatność za jednorazowe zajęcia z robotyki, które odbywają się w dniu 16. września 2023 r. wynosi 35 zł. Zajęcia jednorazowe organizowane są przez nas raz w roku.

 

Z drugiej strony można zapisać dziecko tylko na kurs roczny robotyki, bez zajęć jednorazowych – taki wybór jest jak najbardziej możliwy i wręcz doradzamy go dla dzieci, które uczestniczyły już wcześniej w warsztatach robotyki w innych miejscach i znają nas (celem zajęć jednorazowych jest wprowadzenie dzieci do robotyki, poprzez budowanie najprostszego modelu w odpowiadającej grupie wiekowej). Podobnie osoby, które uczestniczyły w naszych warsztatach robotyki w poprzednich latach, nie zapisują się na zajęcia jednorazowe  (wówczas nie trzeba w ogóle wypełniać internetowego formularza zapisu – a wystarczy wysłać do nas maila z informacją o chęci kontynuacji przygody z robotyką).

 

Odpłatność za semestr warsztatów robotyki lub zajęć z programowania (obejmujący 8 spotkań) wynosi 560 zł – dla kursów gdzie pojedyncze spotkania trwają 2 godziny lekcyjne (kursy WeDo Starter, WeDo Nature, WeDo Explorer, Spike Intro, Power EV3 oraz kurs programowania GameIn) lub 680  – w przypadku kursów gdzie pojedyncze spotkania trwają 3 godziny lekcyjne (kursy Mission EV3, SpacEV3 oraz Engineering EV3). Opłatę semestralną za warsztaty robotyki należy zrealizować jednorazowo po rejestracji lub w dwóch równych częściach (połowę podczas rejestracji i pozostałą kwotę w połowie semestru). Dla stałych klientów (uczestników warsztatów robotyki i/lub programowania z poprzednich lat, a także osób które brały udział w naszych półkoloniach) oraz osób, które zapiszą rodzeństwo udzielamy 5% zniżki (łączna opłata przy zniżce wynosi wówczas 532 zł dla kursów, na których pojedyncze spotkania trwają 2 godziny lekcyjne oraz 646 zł dla kursów, gdzie pojedyncze spotkania trwają 3 godziny lekcyjne).

 
 

formularz zapisu 2023/2024

  Dane uczestnika warsztatów


  Imię i nazwisko dziecka*

  Data urodzenia dziecka (rrrr-mm-dd)*

  Dane rodzica / opiekuna


  Imię i nazwisko rodzica*

  Telefon rodzica *

  E-mail rodzica*

  Uwagi

  Dane dotyczące wyboru kursu


  Prosimy przepisać kod z obrazka*

  captcha

  *oznacza pola wymagane

  o nas – kadra

  Warsztaty robotyki i programowania organizowane są przez nas dziesiąty rok. W poprzednich latach prowadziliśmy je w salach Wrocławskiego Kompleksu Szkoleniowego, przy ul. Sztabowej 100 – na terenie Urzędu Skarbowego Wrocław Krzyki. Od roku szkolnego 2018/2019, ze względu na remont budynków przy Sztabowej 100, przenieśliśmy większość prowadzonych przez nas zajęć do Szkoły Podstawowej nr 47 we Wrocławiu, przy ul. Januszowickiej 35 i właśnie do tej lokalizacji zapraszamy w roku szkolnym 2023/2024.
   
  Programowanie i robotyka to nasze pasje, którymi zarażamy kolejne osoby – zarówno instruktorów, jak i dzieci uczestniczące w warsztatach. W czasie wakacji prowadzimy także półkolonie z robotyką dla dzieci www.polkoloniewroclaw.pl, choć ich formuła (ze względu na wakacje) nieco odbiega od warsztatów robotyki w ciągu roku szkolnego (gdy koncentrujemy się w dużo większym stopniu na nauce i rozwijaniu umiejętności dzieci). Uważamy, że wyróżnia nas starannie przygotowany program dydaktyczny warsztatów i zespół instruktorów, z którymi współpracujemy. Nasza kadra to nauczyciele oraz osoby hobbystycznie zajmujące się robotyką i programowaniem, którzy mają także odpowiednie doświadczenie pedagogiczne, a co najważniejsze lubią i chcą pracować z dziećmi.
   
  W grupach młodszych warsztaty robotyki prowadzą m.in.:

  • Karolina Ludwiniak – prowadząca warsztaty robotyki od kilku lat i dzieląca się swoim bogatym doświadczeniem z przedszkolakami oraz uczniami najmłodszych klas szkoły podstawowej.
  • Marcel Owczarek – zapaleniec informatyki, który z empatią i pozytywnym nastawieniem potrafi wprowadzić w świat programowania i techniki młodsze dzieci ze szkoły podstawowej.

   
  W grupach starszych warsztaty robotyki prowadzą m.in.:

  • Przemysław Duda  – pasjonata techniki i programowania, sportowiec odkrywający przed uczniami starszych klas szkoły podstawowej zagadnienia natury technicznej i programowania. 
  • Michał Jaroszczuk – doskonale uczący dzieci algorytmiki i złożonych zagadnień programowania, prowadzący zajęcia z uczniami starszych klas szkoły podstawowej na naszych najbardziej zaawansowanych kursach robotyki.

  Kontakt

  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie terminów, opłat, programu – zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: 602 544 602. Można również skontaktować się z nami pisząc mail na adres: biuro@roboty-dla-dzieci.pl, bądź wypełniając poniższy formularz kontaktowy:
   

   Imię i nazwisko*

   Telefon*

   E-mail*

   Treść*

   *oznacza pola wymagane