zapisy i wolne miejsca

Aby zapisać dziecko na warsztaty robotyki i/lub kurs programowania w semestrze letnim roku szkolnego 2023/2024 należy wypełnić internetowy formularz zapisu umieszczony niżej na stronie. Szczegółowy opis kolejnych kroków rejestracji znajdą Państwo niżej, ale także otrzymają je Państwo w automatycznym mailu po wypełnieniu internetowego formularza zapisu.

 

Odpłatność za semestr warsztatów robotyki lub zajęć z programowania (obejmujący 8 spotkań) wynosi 560 zł – dla kursów gdzie pojedyncze spotkania trwają 2 godziny lekcyjne (kursy WeDo Starter, WeDo Nature, WeDo Explorer, Spike Intro, Power EV3 oraz kurs programowania GameIn) lub 680  – w przypadku kursów gdzie pojedyncze spotkania trwają 3 godziny lekcyjne (kursy EV3 Mission, SpacEV3 oraz Engineering EV3). Opłatę semestralną za warsztaty robotyki należy zrealizować jednorazowo po rejestracji lub w dwóch równych częściach (połowę podczas rejestracji i pozostałą kwotę w połowie semestru). Dla stałych klientów (uczestników warsztatów robotyki i/lub programowania z poprzednich lat, a także osób które brały udział w naszych półkoloniach) oraz osób, które zapiszą rodzeństwo udzielamy 5% zniżki (łączna opłata przy zniżce wynosi wówczas 532 zł dla kursów, na których pojedyncze spotkania trwają 2 godziny lekcyjne oraz 646 zł dla kursów, gdzie pojedyncze spotkania trwają 3 godziny lekcyjne).

 
Odpłatność za jednorazowe zajęcia z robotyki, które odbyły się w dniu 16. września 2023 r. wynosi 35 zł. Dzień otwarty organizowany jest przez nas jeden raz w roku i jego założeniem jest umożliwienie dzieciom, które dotychczas nie uczestniczyły w warsztatach robotyki, przekonania się czy chciałyby brać udział w kursie rocznym. Dzięki udziałowi w zajęciach otwartych również rodzice mogą sprawdzić dlaczego warto uczęszczać właśnie na nasze warsztaty robotyki. 

 

formularz zapisu 2023/2024

  Dane uczestnika warsztatów


  Imię i nazwisko dziecka*

  Data urodzenia dziecka (rrrr-mm-dd)*

  Dane rodzica / opiekuna


  Imię i nazwisko rodzica*

  Telefon rodzica *

  E-mail rodzica*

  Uwagi

  Dane dotyczące wyboru kursu


  Prosimy przepisać kod z obrazka*

  captcha

  *oznacza pola wymagane

  o nas – kadra

  Warsztaty robotyki i programowania organizowane są przez nas dziesiąty rok. W poprzednich latach prowadziliśmy je w salach Wrocławskiego Kompleksu Szkoleniowego, przy ul. Sztabowej 100 – na terenie Urzędu Skarbowego Wrocław Krzyki. Od roku szkolnego 2018/2019, ze względu na remont budynków przy Sztabowej 100, przenieśliśmy większość prowadzonych przez nas zajęć do Szkoły Podstawowej nr 47 we Wrocławiu, przy ul. Januszowickiej 35 i właśnie do tej lokalizacji zapraszamy w roku szkolnym 2023/2024.
   
  Programowanie i robotyka to nasze pasje, którymi zarażamy kolejne osoby – zarówno instruktorów, jak i dzieci uczestniczące w warsztatach. W czasie wakacji prowadzimy także półkolonie z robotyką dla dzieci www.polkoloniewroclaw.pl, choć ich formuła (ze względu na wakacje) nieco odbiega od warsztatów robotyki w ciągu roku szkolnego (gdy koncentrujemy się w dużo większym stopniu na nauce i rozwijaniu umiejętności dzieci). Uważamy, że wyróżnia nas starannie przygotowany program dydaktyczny warsztatów i zespół instruktorów, z którymi współpracujemy. Nasza kadra to nauczyciele oraz osoby hobbystycznie zajmujące się robotyką i programowaniem, którzy mają także odpowiednie doświadczenie pedagogiczne, a co najważniejsze lubią i chcą pracować z dziećmi.
   
  W grupach młodszych warsztaty robotyki prowadzą m.in.:

  • Karolina Ludwiniak – prowadząca warsztaty robotyki od kilku lat i dzieląca się swoim bogatym doświadczeniem z przedszkolakami oraz uczniami najmłodszych klas szkoły podstawowej.
  • Marcel Owczarek – zapaleniec informatyki, który z empatią i pozytywnym nastawieniem potrafi wprowadzić w świat programowania i techniki młodsze dzieci ze szkoły podstawowej.

   
  W grupach starszych warsztaty robotyki prowadzą m.in.:

  • Przemysław Duda  – pasjonata techniki i programowania, sportowiec odkrywający przed uczniami starszych klas szkoły podstawowej zagadnienia natury technicznej i programowania. 
  • Michał Jaroszczuk – doskonale uczący dzieci algorytmiki i złożonych zagadnień programowania, prowadzący zajęcia z uczniami starszych klas szkoły podstawowej na naszych najbardziej zaawansowanych kursach robotyki.

  Kontakt

  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie terminów, opłat, programu – zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: 602 544 602. Można również skontaktować się z nami pisząc mail na adres: biuro@roboty-dla-dzieci.pl, bądź wypełniając poniższy formularz kontaktowy:
   

   Imię i nazwisko*

   Telefon*

   E-mail*

   Treść*

   *oznacza pola wymagane